SALE DO WYNAJĘCIA

SALA KONFERENCYJNA

Sala idealnie dostosowana do organizacji rozmaitych spotkań biznesowych, wykładów, warsztatów i szkoleń. Jest wyposażona w profesjonalne zaplecze techniczne (projektor, nagłośnienie, mikrofony), co umożliwia komfortową prezentację przygotowanej na rzecz spotkań treści. Dodatkowymi udogodnieniami są także możliwe opcje aranżacji sali na układ teatralny i konferencyjny oraz obsługa cateringowa.

 1. WYNAJEM SALI:  1000 ZŁ
 2. PROJEKTOR: 500 ZŁ
 3. FLIPCHART: 100 ZŁ
 4. SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY: 200 ZŁ
 5. POCZĘSTUNEK KONFERENCYJNY : 23 ZŁ/OS.;
 6. POCZĘSTUNEK JEDNORAZOWO UZUPEŁNIANY: 39 ZŁ/OS. 
 7. KOLACJA: 90ZŁ/ OS.

SALA ZABAW

Zaprojektowana tak, by zapewnić doskonałą zabawę wszystkim dzieciom od 7 do 13 lat. Dobrze sprawdzi się nie tylko jako  miejsce wyprawienia urodzin, ale również imprez tematycznych i zajęć warsztatowych dla dzieci i młodzieży. Sala zaopatrzona jest w bogate zaplecze atrakcji , które z pewnością uchronią od nudy- znajdują się w niej m.in. piłkarzyki i stół do ping ponga, sprzęt multimedialny oraz przybory kreatywne. W ofercie przewidziana jest również możliwość obsługi cateringowej do wyceny indywidualnej.

 1. WYNAJEM SALI:  100 ZŁ/H *
 2. NAPOJE- ROZLICZENIE INDYWIDUALNE
 3. SŁODKIE I SŁONE PRZEKĄSKI-  ROZLICZENIE INDYWIDUALNE
 4. POSIŁEK URODZINOWY-  ROZLICZENIE INDYWIDUALNE
  * W CENIE: BALONIKI, SERWETKI, NACZYNIA, NAGŁOŚNIENIE, SPRZĘT MULTIMEDIALNY, PIŁKARZYKI, STÓŁ DO PING PONGA, GRY ZRĘCZNOŚCIOWE, PRZYBORY PLASTYCZNE

  @ SKPD 2022